Kredyty w kilkunastu dużych Bankach w Polsce

Finanse to często wielki problem związany z zakupem swojej wymarzonej nieruchomości. Wieloletnie zobowiązania wobec banku, proces zaciągania kredytu, aspekty prawne – wszystkie te elementy sprawiają, że sięgnięcie po zewnętrzne kredytowanie może budzić obawy i zastopować proces zakupu wymarzonej nieruchomości. Specjaliści Kubacki Nieruchomości pomagają sprawnie przejść przez cały proces kredytowy, wynegocjować korzystne warunki w banku i ominąć pułapki prawne. Wszystko dzięki długoletniej obecności na rynku, doskonałej znajomości przepisów i dostępu do oferty kilkunastu największych banków.

Doradztwo profesjonalnych agentów ubezpieczeniowych

Nasz firma współpracuje z kilkoma poważnymi i bardzo profesjonalnymi agentami ubezpieczeniowymi, którzy pomogą doradzić podczas ubezpieczenia nieruchomości łatwo i bardzo rzeczowo wyjaśnią wszystkie potrzebne formalności.

Profesjonalni projektanci

Potrzebujesz przearanżować zakupioną nieruchomość? Wprowadzić w niej odrobinę świeżości lub przygotować ją pod działalność biznesową? Nasi doradcy polecą zaufanego projektanta wnętrz, który przygotuje projekt pod twoje wymagania lub doradzi co zrobić, by wnętrza nabrały charakteru, jaki ci odpowiada.

Załatwianie formalności prawnych i doradztwo

Nieruchomości rządzą się swoimi prawami. Proces zbywania własności na innego właściciela, dziedziczenie, darowizna, kupno czy wynajem – to wszystko skomplikowane czynności formalne. Duża liczba przepisów i ich zagmatwanie nie ułatwiają sprawnego zawierania umów, pochłaniają czas i wymagają wertowania stosu dokumentów. Na szczęście nasi eksperci robią to od lat. Doskonale poznali wszystkie przepisy i urzędnicze mielizny, na których można osiąść, gdy dochodzi do transakcji. Umożliwiamy ci skorzystanie z ich wiedzy i zaczerpnięcie porady w dowolnym temacie związaną z tą kwestią. Pomagamy w przygotowaniu papierów, ekspertyzach i załatwianiu formalności. Zapraszamy do kontaktu!

Wycena nieruchomości

Nasze biuro współpracuje z profesjonalnymi rzeczoznawcami, którzy wycenią dla ciebie dom, mieszkanie lub posesję. Możesz liczyć na fachową usługę, która da ci podstawy do stworzenia przyszłej oferty lub podjęcia decyzji zakupowej. Jeśli nie jesteś pewien czy proponowana cena domu jest właściwa, to zwróć się do specjalistów.

Tania energia, strony internetowe.

Grupa ABS oferuje najlepsze, kompleksowe rozwiązania dla biznesu. Oferta obejmuje nowoczesne produkty dla przedsiębiorstw z obszaru informatyki i telekomunikacji. Dział ABS Energia pomaga firmom oraz jednostkom samorządu terytorialnego realnie obniżyć koszty za energię elektryczną, gaz oraz wodę. Dział ABS Informatyk w oferuje swoim klientom dedykowane strony internetowe oraz aplikacje mobilne.

MT SYSTEM

Zakład prefabrykacji wiązarów dachowych w Boronowie. Jesteśmy zakładem, który wyrósł z biura projektowego. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, rolniczych wykorzystujemy projektując i produkując wiązary dachowe w technologii Mitek. Nasze konstrukcje są zgodne z najnowszymi normami europejskimi, przeliczone przez konstruktora, co gwarantuje bezpieczeństwo i maksymalną oszczędność kosztów. Współpracujemy z pracowniami projektowymi i zakładami ciesielskimi wspomagając się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem.