+48 512-611-496 +48 500 716 391

Usługi dodatkoweDoradztwo profesjonalnych agentów ubezpieczeniowych.
Przedstawiamy dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta szeroki zakres ubezpieczeń pojazdów silnikowych i nie tylko (auto-OC, AC, NNW, ZK, ASS, Szyby, ubezpieczenie bagażu oraz ubezpieczenia innych pojazdów). Zapewniamy najlepszą, profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie wszystkich produktów ubezpieczeniowych. Specjalizujemy się w dobieraniu najtańszych oraz najkorzystniejszych zakresowo wariantów ubezpieczenia, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Drodzy Państwo, jeżeli szukacie firmy świadczącej usługi z zakresu ubezpieczeń, to dobrze trafiliście. Mamy nadzieje, że nasza oferta przybliży was do współpracy z nami oraz wprowadzi was bez problemu w świat ubezpieczeń.

Centrum Dobrych Ubezpieczeń to przedstawiciel kilkudziesięciu ogólnopolskich zakładów ubezpieczeniowych, przy których negocjujemy najkorzystniejsze warunki.

Nasze usługi cechuje rzetelność, doświadczenie i profesjonalizm poparty certyfikatami. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu naszą pracę cechuje profesjonalizm oraz wysoka efektywność działania – dzięki temu udało nam się nawiązać współpracę z wieloma instytucjami, firmami oraz klientami indywidualnymi.

Doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania każdego klienta, dlatego wykonując nasze usługi, dobieramy ofertę ubezpieczeniową dostosowaną do indywidualnych potrzeb, jednocześnie oferując wsparcie w każdym aspekcie związanym z ubezpieczeniami.

Starannie śledzimy ofertę towarzystw ubezpieczeniowych jakie w swojej ofercie posiadają towarzystwa ubezpieczeń w szczególności są to ubezpieczenia komunikacyjne głównie tanie ubezpieczenie OC dzięki temu nie musisz już szukać niskiej stawki za ubezpieczenie OC AC – wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

Nasza firma specjalizuje się w najdogodniejszym dobieraniu pakietów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Współpracujemy z wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi oferującymi szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych oraz osobowych. Zapewniamy kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie ubezpieczeń, a proponowane przez nas rozwiązania są zawsze elastyczne i precyzyjnie dobrane do potrzeb klienta, zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i ceny.


Wycena nieruchomości

Nasze biuro współpracuje z profesjonalnymi rzeczoznawcami, którzy wycenią dla ciebie dom, mieszkanie lub posesję. Możesz liczyć na fachową usługę, która da ci podstawy do stworzenia przyszłej oferty lub podjęcia decyzji zakupowej. Jeśli nie jesteś pewien czy proponowana cena domu jest właściwa, to zwróć się do specjalistów.

Załatwianie formalności prawnych i doradztwo

Nieruchomości rządzą się swoimi prawami. Proces zbywania własności na innego właściciela, dziedziczenie, darowizna, kupno czy wynajem – to wszystko skomplikowane czynności formalne. Duża liczba przepisów i ich zagmatwanie nie ułatwiają sprawnego zawierania umów, pochłaniają czas i wymagają wertowania stosu dokumentów. Na szczęście nasi eksperci robią to od lat. Doskonale poznali wszystkie przepisy i urzędnicze mielizny, na których można osiąść, gdy dochodzi do transakcji. Umożliwiamy ci skorzystanie z ich wiedzy i zaczerpnięcie porady w dowolnym temacie związaną z tą kwestią. Pomagamy w przygotowaniu papierów, ekspertyzach i załatwianiu formalności. Zapraszamy do kontaktu!

>

Profesjonalni projektanci oraz budowa domów jednorodzinnych.

Potrzebujesz przearanżować zakupioną nieruchomość? Wprowadzić w niej odrobinę świeżości lub przygotować ją pod działalność biznesową? Nasi doradcy polecą zaufanego projektanta wnętrz, który przygotuje projekt pod twoje wymagania lub doradzi co zrobić, by wnętrza nabrały charakteru, jaki ci odpowiada.Kredyty w kilkunastu dużych Bankach w Polsce

Finanse to często wielki problem związany z zakupem swojej wymarzonej nieruchomości. Wieloletnie zobowiązania wobec banku, proces zaciągania kredytu, aspekty prawne – wszystkie te elementy sprawiają, że sięgnięcie po zewnętrzne kredytowanie może budzić obawy i zastopować proces zakupu wymarzonej nieruchomości. Specjaliści Kubacki Nieruchomości pomagają sprawnie przejść przez cały proces kredytowy, wynegocjować korzystne warunki w banku i ominąć pułapki prawne. Wszystko dzięki długoletniej obecności na rynku, doskonałej znajomości przepisów i dostępu do oferty kilkunastu największych banków.