+48 512-611-496 +48 723-858-580

O nas


Kancelaria Kubacki & Broniszewski - Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. to zespół wysoko wykwalifikowanych osób, które pomagają naszym kontrahentom w zakresie prawa, finansów, nieruchomości, budownictwa oraz ubezpieczeń. 

Zajmujemy się wyceną nieruchomości, zarządem nieruchomości, obsługą terenów będąc ich operatorem, a także doradztwem w zakresie spadków, darowizn, testamentów, sukcesji, kredytowaniu oraz finansowaniu nieruchomości, pojazdów, maszyn i urządzeń. 

Wraz z naszymi partnerami realizujemy inwestycje budowlane z pełną infrastrukturą na fotowoltaice kończąc. 

Nazwa naszej firmy jest nieprzypadkowa bowiem założycielami naszej kancelarii są Marcin Broniszewski oraz Łukasz Kubacki. W grudniu 2019  roku nastąpiło połączenie dwóch firm dzięki czemu powstało nasze biuro z tak szerokim zakresem działalności.

   
Marcin Broniszewski o sobie: 

Od 10 lat funkcjonuję na rynku finansowym, doradczym i budownictwa.Jestem uczestnikiem rynku finansowego Forex oraz zajmuję się inwestowaniem na giełdzie papierów wartościowych, a także w fundusze inwestycyjne. Moim klientom doradzam w zakresie prowadzenia firmy. W szczególności moja praca polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw od ubezpieczeń po aspekty podatkowo-prawne. Od kilku lat zajmuję się także budową domów pod indywidualne potrzeby klientów. Jestem absolwentem MBA Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dlatego też tematy finansowe, ekonomiczne i prawne są szczególnie mi bliskie
Łukasz Kubacki o sobie:
Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na specjalności „Wycena Nieruchomości” oraz Politechniki Częstochowskiej na specjalności „Zarządzanie Nieruchomościami”, od prawie 11 lat zajmuje się rynkiem nieruchomości i cały czas staram się rozwijać i dokształcać swoją wiedzę w tym temacie. Obecnie jestem na etapie pisania pracy doktorskiej również w dziedzinie „Strategicznego menadżera nieruchomości”, nieruchomości dla mnie to nie tylko praca, ale również pasja. Posiadam licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (licencja nr 1078) oraz zarządzania nieruchomościami ( licencja 2078). Jestem z Państwem podczas całego procesu trwania transakcji – od wyszukania i przedstawienia odpowiedniej nieruchomości po przekazanie nieruchomości i odbiór kluczy od własnego i wymarzonego lokum.Zapraszamy do współpracy