Opis

Na Sprzedaż!!!
Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 2500 m2. Działka nie jest ogrodzona. Działka posiada wszystkie potrzebne media prąd, woda, na chwile obecną szambo kanalizacja w planach. Działka posiada duży szeroki wjazd oraz jest usytuowana na bardzo uczęszczanej trasie w stronę Kłobucka oraz wyżej wymieniona działka mieści się przy nowo powstałym zjeździe z obwodnicy, ukazane na poniższym zdjęciu. Działka posiada aktualne warunki pod budowę stacji, bardzo dużym plusem jest iż nie ma obecnie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego co umożliwią w tym miejscu budowę stacji paliw. Na zdjęciach nie została przedstawiona cała powierzchnia działki została dodatkowo  poszerzona o 1000m2.

CENA DO NEGOCJACJI !!!!!
W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Łukasz Kubacki

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Cechy

1 100 000,00 zł
Gruszewnia

Udogodnienia

Prezentacja wideo

Lokalizacja nieruchomości

Zakres cen zł