+48 512-611-496 +48 723-858-580

Nasi doradcy


Monika Kowalik - AGENT NIERUCHOMOŚCI
telefon: +48 793 431 473
e-mail: monika.kowalik@k-b.org.pl

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie, uzyskałam wykształcenie pedagogiczne. Przez wiele lat rozwijałam się w kierunku pracy z dziećmi i młodzieżą i zdobywałam doświadczenie w zawodzie. Jednak po kilku latach zapragnęłam doświadczyć zmiany i wyjść ze swojej strefy komfortu. Praca w branży nieruchomości zawsze wydawała mi się interesująca, stanowiła dla mnie wyzwanie, którego bez wahania się podjęłam. Każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu , że rynek nieruchomości i praca pośrednika jest zaskakująca, nieprzewidywalna ale również niebywale satysfakcjonująca. Ogromną radość sprawia mi pomaganie klientom w spełnianiu swoich marzeń, towarzyszenie im i bycie częścią procesu zmierzającego do sfinalizowania transakcji.

Mateusz Grabowski - AGENT NIERUCHOMOŚCI
telefon: +48 512 301 191
e-mail: mateusz.grabowski@k-b.org.pl

Jestem absolwentem Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Dzięki zdobytej wiedzy oraz kilkuletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości jestem specjalistą ds. nieruchomości gruntowych. Posiadam również duże doświadczenie w branży budowlanej. Kierując budową osiedli domów jednorodzinnych nabyłem wiedzę, którą chętnie dzielę się z innymi. W relacji z klientami przede wszystkim stawiam na uczciwość i profesjonalizm. W życiu prywatnym interesuję się futbolem amerykańskim, który aktywnie uprawiam już blisko 10 lat. Ten sport nauczył mnie systematyczności, samodyscypliny, samodoskonalenia się oraz kreatywności, dzięki czemu każdy problem jest nowym wyzwaniem, które należy rozwiązać, aby iść dalej.
Krzysztof Ziora - AGENT NIERUCHOMOŚCI
telefon: +48 690 066 007
e-mail: krzysztof.ziora@k-b.org.pl

Z rynkiem nieruchomości związany jestem od wielu lat. Doświadczenie zdobyte w trakcie prywatnych inwestycji z powodzeniem wykorzystuję w pracy zawodowej, pomagając klientom w dokonywaniu jak najlepszych decyzji zakupowych i sprzedażowych. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom w tych bardzo ważnych dla wielu ludzi decyzjach, jakim najczęściej jest zakup, sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.

Szymon Wilk - AGENT NIERUCHOMOŚCI
telefon: +48 669 343 397
e-mail: szymon.wilk@k-b.org.pl

Do pracy jako pośrednik nieruchomości skłonił mnie dynamiczny rozwój tego rynku oraz wyzwania, których w tej pracy nie brakuje. Posiadam 5 letnie doświadczenie w sprzedaży i pracy z ludźmi. Cały czas się rozwijam i kształcę poprzez różne kursy oraz szkolenia związane z nieruchomościami. Głównie specjalizuje się w sprzedaży domów i mieszkań z rynku wtórnego. Podczas pracy z klientami, kieruje się głownie ich potrzebami, zdecydowanie stawiam na uczciwą współpracę, szybką i bezpieczną transakcję oraz pełen profesjonalizm. Satysfakcja klienta kupującego jak i sprzedającego jest dla mnie kluczowa. Na stałe mieszkam w Częstochowie ale nie zamykam się tylko na ten rynek w zasadzie pracuję na terenie całej Polski.
Prywatnie interesuję się kinem oraz piłką nożną, którą trenowałem przez około 11 lat co pomaga mi w pracy z zespołem.Aleksandra Zasada - AGENT NIERUCHOMOŚCI
telefon: +48 791 009 194
e-mail: aleksandra.zasada@k-b.org.pl
Jestem młoda, ambitna i pełna energii kobieta. Obecnie studiuje Kryminalistykę i Systemy Bezpieczeństwa na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie. W wolnym czasie chętnie spędzam czas na siłowni. Dlaczego nieruchomości? Lubię prace z klientem, pomoc innym sprawia mi przyjemność. Branża, w której się znalazłam umożliwia mi ciągły rozwój, dlatego każdego dnia staje się coraz lepszym agentem nieruchomości.